top of page

Události

Text.

Středa 18:00-22:00

Městská dekomprese, stavění židlí :o) Představení jógy smíchu a programu. Rozcvičení. Smíchocviky. Přestávka. Meditace smíchu. Relaxace. Tanec smíchu. Posezení. 180 minut + přestávky (ve večerních hodinách 18:00-22:00).

 

TERMÍNY CESTA SMÍCHU 2020: v přípravě

Text.

Add Date here

Dvoudenní mezinárodně certifikovaný seminář. Seminář je určen pro všechny, kteří chtějí založit Klub smíchu nebo chtějí nějak využívat jógu smíchu ve své práci, či doplnit své další aktivity, kterým se již věnují. Řada účastníků však seminář navštěvuje pouze pro svůj osobní rozvoj či jen tak pro zábavu a někteří také přicházejí pro to, že dostali seminář jako dárek.

Seminář je obzvláště vhodný pro všechny, kteří jsou potenciálně ve fyzickém, mentálním nebo emocionálním stresu či jsou ohroženi syndromem vyhoření, sezónními změnami nálad nebo s takovými lidmi pracují. Seminář je také vhodný zvláště pro pracovníky pedagogických, pomáhajících a dalších podobných profesí, kteří pracují s lidmi. 

 

NOVÉ TERMÍNY ŠKOLA SMÍCHU 2020:  

 
Termín:  pátek 31. července - neděle 2. srpna 2020 v Praze.
 

Text.

čtvrtek  až neděle  (4 dny)

Nový unikátní mini-kemp Petra Fridricha zakladatele Smíchologie a Veroniky Jelínkové zakladatelky biohacking institutu Code of Life 

Připravujeme na březen/duben 2020.

 

Kombinace mnoha dechových, osvěžujících, uvolňujících a zábavných aktivit se skvělým zdravým jídlem na pěkném místě v přírodě. 

 

 

Další informace v přípravě.

1/1

Please reload

bottom of page